Ładowanie strony
MENU
podstrony
ŻEROM W YOUTUBE

PROJEKTY AKTUALNE

 

 

 DYPLOMY I CERTYFIKATY

 

  






 


start / OSI��GNI��CIA / OD ROKU 2004/2005
serwis w tej chwili ogląda 12 osób
OD ROKU 2004/2005
   | modyf: Mirosław Gutowski 2016-01-29, 14:36 | 4213 odsłon
serwiszglossie
pliki do ściągnięcia
zobacz też:

>> W 4-LETNIM LO
 

Kryteria przyznawania

honorowego tytułu

PRIMUS INTER PARES

od roku szkolnego 2004/2005: 

  • W trakcie nauki w szkole średniej wszystkie świadectwa promocyjne z wyróżnieniem 
  • Na świadectwie ukończenia szkoły średnia ocen minimum 4,75 oraz co najmniej bardzo dobra ocena z zachowania
  • Laureat olimpiad i konkursów przedmiotowych, artystycznych, sportowych co najmniej szczebla wojewódzkiego
  • Uzyskanie z egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych co najmniej 75% punktów 

 

EDYTA CHARZYŃSKA

rok szkolny 2004/2005  

  • Laureatka XVII Olimpiady Filozoficznej stopnia centralnego nauczyciel przygotowujący mgr Halina Bryszkowska
  • III miejsce w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Historia i życie"

       nauczyciel przygotowujący mgr Jarosław Jarosz

 

JAKUB STACHOWSKI

rok szkolny  2005/2006

  • I miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2005 roku
  • II miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2006 roku

        nauczyciel przygotowujący mgr Andzej Binięda

  • II miejsce w Indywdualnych Mistrzostwach Województwa w biegu na 800 m.

       nauczyciel przygotowujacy mgr Mirosław Figat

 

JANUSZ BORYS

rok szkolny 2005/2006

  • Laureat XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej szczebla wojewódzkiego nauczyciel przygotowujacy mgr Aneta Roś-Kozłowska
  • I miejsce w Rejonowych Zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej nauczyciel przygotowujacy mgr Andrzej Binięda

 

KAMIL KOŁODZIEJSKI

rok szkolny 2006/2007

  • Finalista etapu wojewódzkiego XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w 2008 roku

       nauczyciel przygotowujący  mgr Halina Wachowiak

  • Wyróżnienie w etapie krajowym Konkursu STOCKHOLM JUNIOR WATER PRIZE w 2006 roku
  • V miejsce w V EUROPEJSKIM KONKURSIE JĘZYKOWO-INFORMATYCZNYM E-AGLE ONLINE w 2007 roku.

        nauczyciele przygotowujący  mgr Stanisław Kundzicz i mgr Mirosław  Gutowski

 

JUSTYNA SIEMIERZ

rok szkolny 2006/2007

  • Udział w zawodach II stopnia XXXIII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej w  Olsztynie w 2007 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Maria Karólewska

  • Udział w etapie okręgowym III Olimpiady Języka Angielskiego Regent College 2007 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Stanisław Kundzicz

 

PAWEŁ KOTER

rok szkolny 2007/2008

  •  Laureat Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowanego przez Politechnikę Gdańską w 2008 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Dariusz Wójcik


IWONA SAMUL

rok szkolny 2007/2008

  • I miejsce w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Uczestniczka zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w 2008 roku 

        nauczyciel przygotowujący  mgr Roman Kęsicki

 

MONIKA CIECHOMSKA

rok szkolny 2007/2008

  • Laureatka Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowanego przez Politechnikę Gdańską w 2008 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Dariusz Wójcik

  • Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur Matematyczny” w 2008 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Ewa Reut   

 

BARTOSZ BARTOSEWICZ 

rok szkolny 2008/2009

  • II miejsce w wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w 2008 roku - kapitan drużyny

         nauczyciel przygotowujący  mgr Elżbieta Monkiewicz 

  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny
  • Udział w wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej

       nauczyciel przygotowujący  mgr Bogusław Królikowski

 

KAROLINA LEONTOWICZ

rok szkolny 2008/2009

  • Finalistka IX edycji Olimpiady Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 w 2009

       nauczyciel przygotowujący  mgr Jarosław Jarosz
  

 

MARTYNA ŻYLIS 

rok szkolny 2008/2009

  • Finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej  w 2009 roku
  • Laureatka zawodów okręgowych XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2008

         nauczyciel przygotowujący  mgr Roman Kęsicki

 

KAROLINA ANNA CIECHOMSKA

rok szkolny 2009/2010

  • Finalistka Konkursu Wiedzy o Krajach Francuskojęzycznych organizowanym przez NKJO w Toruniu w 2009 roku
    nauczyciel przygotowujący mgr Ewelina Story
  • Finalistka konkursu REGENT COLLEGE – of PARTICIPATION IN THE FINAL ENGLISH – LANGUAGE COMPETITION 2008 2009 2010
  • udział  w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „ FOX” pod patronatem UJ

      nauczyciel przygotowujący mgr Stanisław Kundzicz

 

EWELINA DUNOWSKA

rok szkolny 2009/2010

  • Finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w 2009 roku

 

 

MAGDALENA FIGAT

rok szkolny 2009/2010

  • II miejsce w zawodach lekkoatletycznych – 800 m kobiet XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich w 2008 roku
  • I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych 2000 m juniorek młodszych w 2008 roku
  • III miejsce w biegu na dystansie 800 m w Międzypaństwowym Meczu Lekkoatletycznym Juniorów  Polska-Włochy-Hiszpania w 2008 roku

 

HUBERT BYLIŃSKI

 rok szkolny 2009/2010

Laureat Konkursu Chemicznego „ Wygraj Indeks” Politechniki Gdańskiej i CEN w Gdańsku w 2010 roku

    nauczyciel przygotowujący  mgr Dariusz Wójcik

 

 

 

 

 

MIEJSCE DLA CIEBIE!

 

 

 

96,35 %

ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2021r.
W NASZYM LICEUM

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
Rada Rodziców
konto Rady Rodziców przy LO
Bank Spółdzielczy w Bartoszycach
56 8855 0004 2001 0235 9474 0001
CERTYFIKATY