Ładowanie strony
MENU
start / OSI��GNI��CIA / ROK SZKOLNY 2013/2014
serwis w tej chwili ogląda 3 osób
ROK SZKOLNY 2013/2014
   | modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:37 | 37148 odsłon
serwiszglossie
 

RELIGIA

            - Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II:

            Dominika Polakowska kl. 2d – I miejsce,

            Marta Michałowska kl. 2d – II miejsce,

            Klaudia Piorun kl. 2d – III miejsce.

            - Diecezjalny Konkurs Plastyczny:

            Aleksandra Prosińska – I miejsce,

            Alicja Jaworska – wyróżnienie,

            Alicja Omelańczuk – wyróżnienie.

MATEMATYKA

            - Konkurs Matematyczny „KANGUR”:

            Marcin Poczekajło kl. 2a – wyróżnienie,

            w konkursie wzięło udział 11 uczniów.

            - II Powiatowy Konkurs Matematyczny im. Zbigniewa Trzcińskiego:

            w eliminacjach szkolnych wzięło udział 25 licealistów,

            Justyna Kowalczyk kl.3d – I miejsce,

            Piotr Kowalik kl.3a – III miejsce,

            w finale udział wzięło 11 uczniów.

            - XII Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne UWM:

            Marcin Poczekajło kl.3a – 14 miejsce.

            - VI Konkurs Matematyczny PWSZ w Elblągu:

            udział w finale 3 licealistów.

HISTORIA I WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

            - 55 Edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

            Piotr Gajewski kl.3b – laureat zawodów okręgowych,

            Piotr Gajewski kl.3b – finalista zawodów centralnych /uzyskał zwolnienie z egzaminu pisemnego z WOS-u na maturze/.

JĘZYK POLSKI

            - XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

            Dominika Polakowska kl.2d – finalistka etapu centralnego.

            - Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Ortograficzna Cirrida”:

            Konrad Krauze kl.1c – I miejsce,

            Sylwia Szymańska kl.2d – II miejsce,

            Jolanta Borys kl.2a – III miejsce.

            - Powiatowy Konkurs Literacki „Złote Pióro”:

            Anna Konarzewska kl.2d – I miejsce.

            - Powiatowy Konkurs Recytatorski Pamięci Jana Pawła II:

            Alicja Kalinowska kl.2a – I miejsce.

            - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:

            Alicja Kalinowska kl.2a – udział w eliminacjach I, II i III stopnia.

            - Ogólnopolski Konkurs Językowy „SYNAPSA”:

            wyróżniono 8 licealistów z klas I, II i III.

CHEMIA

            - Konkurs Chemiczny Politechniki Gdańskiej „Wygraj Indeks”:

            Sylwia Zawada i Adam Antosiak – etap kwalifikacji.

JĘZYK ANGIELSKI

            - XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:

            Michał Sadowski – etap szkolny, etap rejonowy i 93 miejsce w Polsce na etapie centralnym.

            - Konkurs Języka Angielskiego „Pokaż nam język”:

            Natalia Monkiewicz, Aleksandra Postolska i Dominika Czerniak – etap szkolny,

            Aleksandra Postolska kl.1a – 13 miejsce – etap rejonowy w Gdańsku,

            Dominika czerniak kl.1a – 18 miejsce – etap rejonowy ,

            Natalia Monkiewicz kl.3c – 25 miejsce – etap rejonowy.

            - XXIII Edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus:

            Aleksandra Postolska – laureat 2 stopnia,

            Dominika Czerniak – laureat 2 stopnia,

            Karolina Jasińska – laureat 2 stopnia,

            Radosław Chojnacki – laureat 3 stopnia,

            Mariola Darasewicz – laureat 4 stopnia,

            Sylwia Szymańska – laureat 4 stopnia.

            - Ogólnopolski Konkurs Językowy „SYNAPSA”:

            Anna Dams kl.2d – II miejsce w Polsce,

            Aneta Ruszczyk kl.2a – IV miejsce w Polsce.

BIOLOGIA

            - Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

            Justyna Kowalczyk kl.3d – finalistka etapu wojewódzkiego,

            - Olimpiada Biologiczna:

            Justyna Kowalczyk kl.3d – laureatka zawodów okręgowych.

JĘZYK FRANCUSKI

            - Regionalny Konkurs Poezji i Prozy Francuskiej:

            Paulina Koszykowska – wyróżnienie.

            - Konkurs na Powieść Fotograficzną:

            Martyna Wójcik – nagrodzona.

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE

            - Strzelectwo:

            Natalia Kuberska, M. Rutkowska – II miejsce,

            Michał Haraf – III miejsce.

            - Rekreacyjny Niepodległościowy Turniej w Olsztynie:

            Łukasz Złotucha, Remigiusz Skrzecz, Agata Czubis – I miejsce.

            - Powiatowe eliminacje do konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”:

            A. Szczypura – I miejsce.

            - Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej:

            A. Małyszew i A. Grygorowicz – II miejsce.

PCK

            - Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu:

            Aleksandra Bańka – I miejsce w rejonie,

            Aleksandra bańka – finalistka olimpiady wojewódzkiej.

           

 

           

96,35 %

ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2021r.
W NASZYM LICEUM

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
Rada Rodziców
konto Rady Rodziców przy LO
Bank Spółdzielczy w Bartoszycach
56 8855 0004 2001 0235 9474 0001
CERTYFIKATY