Ładowanie strony
MENU
ŻEROM W YOUTUBE

PROJEKTY AKTUALNE

 

 

 DYPLOMY I CERTYFIKATY

 

  


 


start /
serwis w tej chwili ogląda 3 osób
serwiszglossie

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2021

   Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

   Z okazji tak uroczystego wydarzenia w szkolnej auli zebrali się nauczyciele, pracownicy szkoły, goście oraz delegaci z poszczególnych klas.

 

 

 

 

 

 

 

  W ramach podziękowania nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za trud codziennej pracy, poświęcenie, wytrwałość, pomoc i oddanie, uzdolnieni uczniowie naszej szkoły przy pomocy opiekuna SU - Pana Bartłomieja Szymusia zaprezentowali sztukę autorstwa Aleksandry Matejek i Jakuba Żerkowskiego, pt. ,,To jest dramat”, która opierała się na żartobliwym pomieszaniu lektur szkolnych.

 

 

 

 

 

 

 

  Następnie, w ramach podziękowania za piękną, ale i trudną pracę uczniowie skromnie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty. Na zakończenie na gości czekał poczęstunek przygotowany przez Patrycję Lewandowską i Oliwię Bartoszewicz.

  Jeszcze raz w tym szczególnym dniu składamy podziękowania Nauczycielom i Pracownikom szkoły za nieustanne dokładanie starań, abyśmy stali się mądrymi ludźmi. Składamy również wyrazy uznania za trud codziennej pracy pedagogiczno - wychowawczej. Dziękujemy za wysiłek i oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości, które wpływają na rozwój i postawę w życiu młodego człowieka.

  Życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, zadowolenia z pracy, dumy ze swoich uczniów, wytrwałości, satysfakcji i radości.

  Akademię poprowadzili: Kornelia Capłap i Nicolas Mieczkowski.

  W role bohaterów wcielili się: Zuzanna Gugała, Bartosz Haraf, Magdalena Kurpiewska, Julia Więckowska, Karolina Krasnowska, Zuzanna Brakowiecka, Weronika Wysoka, Aleksandra Matejek oraz Katarzyna Zawada.

  Oprawą techniczną zajęli się: Kacper Szulc i Dawid Kucharski.

  Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za przybycie i pomoc w organizacji tak uroczystego wydarzenia.

autor: Kornelia Capłap - 3b

Dodał: Zbigniew Mielnik       14 października 2021r.
OTRZĘSINY 2021

 

11 października uczniowie pierwszych klas uczestniczyli w tradycyjnych otrzęsinach. Aby się stać pełnoprawnymi licealistami, musieli wziąć udział w kilku konkurencjach.

 

Po godzinie dobrej zabawy został wyłoniony zwycięzca - klasa 1c. I to ci uczniowie w nowym roku szkolnym zorganizują “chrzest” dla swoich nowych kolegów i koleżanek.

 

Zmagania pierwszaków przygotowała klasa 2c pod egidą Samorządu Uczniowskiego, a wszystko na zdjęciach uwieczniła Gabriela Romaniuk

 

więcej zdjęć w galerii fotografii >> zobacz

 

 

Dodał: Mirosław Gutowski       12 października 2021r.
1C i 1D w Olsztynie

  30 września br. odbyliśmy udany wyjazd do Olsztyna. Napięty plan, który przewidywał: Planetarium, "Park trampolin" i Multikino, zrealizowaliśmy w 100%.

  Było w tej wycieczce wszystko! Bardzo ciekawy seans o "ziemskim układzie słonecznym", fizyczne potyczki w "Parku trampolin" i film - komedia  z czasów PRL pt:"Najmro".

  Nad bezpieczeństwem czuwali nasi wychowawcy wraz z Panią prof. Anną Doroszko.

 Dziękujemy organizatorom oraz firmie "DELUX" za profesjonalny transport.

 Pełni wrażeń wróciliśmy późnym wieczorem do Bartoszyc.

 

 

 

 

 

 

 

foto z wycieczki>>>

Dodał: Zbigniew Mielnik       12 października 2021r.
Wycieczka klasy 2C i 2A do Gdańska

 

1 października 2021r. uczniowie
klas 2c i 2a wyruszyli autokarem do Gdańska, aby zwiedzić Muzeum II Wojny Światowej oraz by poznać starówkę tego pięknego miasta.

Pobyt w Muzeum II WŚ dostarczył dużej dawki wiedzy historycznej i wzruszeń, a eksponaty zgromadzone 14m pod ziemią zrobiły na młodzieży ogromne wrażenie.
O tajemnicach starego miasta i niektórych zabytkach, m.in. o Bazylice Mariackiej przez ponad 2 godziny opowiadał nam profesjonalny przewodnik.

Po bardzo intensywnym zwiedzaniu uczniowie musieli się troszeczkę zregenerować, więc udali się do gdańskiej galerii Forum.

Do Bartoszyc wróciliśmy przed godz. 21.

krótka fotorelacja z wycieczki >> kliknij 

 

Dodał: Mirosław Gutowski       5 października 2021r.
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!


"Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego nauczyciela i wychowawcy młodzieży naszego Liceum

Pana Edwarda Subocza.

Składamy wyrazy współczucia całej rodzinie oraz bliskim w tym trudnym czasie.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Liceum". 

Dodał: Zbigniew Mielnik       1 października 2021r.
OLIMPIJSKIE KOŁO INFORMATYCZNE
Dodał: Zbigniew Mielnik       20 września 2021r.
Akcja integracja

  

Zgodnie  z tradycją naszej szkoły 3 września  2021 uczniowie klas I a i I b wraz z wychowawcami wzięli udział w zajęciach integracyjnych w miejscowości Dębówko. Młodzież uczestniczyła w  grach i zabawach mających na celu poznanie zespołu klasowego. Na zakończenie miło spędziliśmy czas przy ognisku.

p. prof. D. Haraf

  

zdjęcia p. prof. E. Reut

Dodał: Ewelina Story       15 września 2021r.
INTEGRACJA 1C I 1D W DWORKU DĘBÓWKO

 6 września klasa 1c i 1d wraz z wychowawcami uczestniczyli w integracyjnej wycieczce pieszej do m. Dębówko. Dopisała nam świetna pogoda, dzięki czemu samo wyjście oraz powrót - były przyjemne.